تور آلمان,تور آلمان با هواپیما,رزرو تور آلمان,رزرو تور آلمان با هواپیما,قیمت تور آلمان,خرید تور آلمان

تلفن دفتر تهران 021 88890919(20خط) اضطراری 88932998

شروع پیش فروش تورهای نوروز 98 ترکیه مالزی ارمنستان تایلند سریلانکاوسایر کشورها . 
تور آلمان با هواپیما

تور آلمان

هواپیمایی :

تور آلمان           Germany tour

تور آلمان را با قیمت مناسب و با خیال راحت از شرکت سرزمین پارس مجری مستقیم تورهای آلمان تهیه فرمائید.

تور آلملن با پرواز ترکیش ایرلاین

تور المان با پرواز ایران ایر

رزرو تور آلمان

به زودی لیست کامل تورهای آلمان

تورهای آلمان تابستان**********تورهای آلمان عید نوروز

تورهای آلمان بهاری ********** تورهای آلمان ژانویه

کشور آلمان در یک نگاه:

کشور المان فدرال پس از ادغام مجدد آلمان شرقی و غربی در سال ۱۹۹۲ به وجود آمد این کشور بعد از جنگ جهانی دوم به دو قسمت شرقی و غربی به دو کشور مستقل بین ۲ ابر قدرت پیروز بعد از جنگ جهانی تقسیم شده بود.و پس از ریختن دیوار معروف برلین به یک کشور واحد تبدیل شدند و کشور آلمان متحد را به وجود اوردند.اگر تصمیم به سفر به آلمان دارید و می خواهید از تور آلمان استفاده کنید در فصل تابستان بهترین زمان برای سفر به آلمان می باشد.

دیدنیهای آلمان:

کشور المان یکی از کشورهای پر جازبه و دیدنی در اروپا محسوب می شود.امروزه ایرانیهای زیادی در کشور آلمان زندگی می کنند.وایرانیان زیادی در طول سال به کشور آلمان مسافرت می کنند.وبا توجه به قرار گرفتن آلمان در حوضه شینگن شما با گرفتن ویزای آلمان می توانید به جز آلمان به سایر کشورهای عضو شینگن نیز سفر کنید.پس اقدام به رزرو تور آلمان از شما و اجرای تور آلمان از همکاران ما.از دیدنهای آلمان می توانید به موزه جنگ جهانی آلمان/شهر هامبورگ آلمان/شهر دوسلدورف آلمان/شهر فرانکفورت آلمان اشاره نمود.و اگر به کشور آلمان سفر کردید از دیدنهای آلمان شهرهای فوق که توضیح دادم از دیدنیهای آلمان و نقاط دیدنی کشور المان محسوب می شوند.و اگر می خواهید با پروزاهای مستقیم از تورهای آلمان استفاده کنید بهترین مورد پرواز ایران ایر و هواپیمائی ماهان می باشند.ودر رتبه بعدی هواپیمائی آسمان می باشد که به شهر دوسلدورف پرواز دارد.

 

برای رزرو تور آلملن با شماره تلفن ۸۸۸۹۰۹۱۹ – ( ۲۰ خط ) با کارشناسان ما تماس حاصل فرمائید تا تور کشور آیمان با بهترین شرایط برای شما رزرو شود.

با همکاری

خرید آنی بلیط با کارت شتاب

سامانه خرید و رزرو

ورود به سامانه
تلفن اضطراری 88932998-88932996-88932990-88932558تمامی حقوق سایت برای شرکت پارس تراول محفوظ است . هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع پیگرد قانونی دارد - 5.053
برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید: parstraveliran@